Csokonai úti tagóvoda

www.shoeshellen.com

E-mail: csokonai@karcagiovodak.hu

Rauschenberger Gáborné

Óvodánkban a gyerekek nevelését és gondozását 10 óvodapedagógus és 7 szakképzett dajka végzi.
Az óvodánk öt csoportos, melyet Székelykapu ékesít.
A csoportokat azonos életkorú gyerekek közössége alkotja.

Csoportszobáink esztétikusak, nyugalmat, harmóniát árasztanak. Pedagógiai elvünk, hogy ebben az életkorban kiemelt jelentõséget kell tulajdonítani a pozitív személyiségjegyeket alakító, élménygazdag mindennapok megteremtésének.

swiss replica watches

Küldetésnyilatkozat

Nyugodt, biztonságos és esztétikus környezetet biztosítunk óvodásaink számára.

Minden gyermeket feltétel nélkül elfogadunk, és folyamatosan megerõsítjük õket pozitív tulajdonságaik tudatosításában.

Megkülönböztetett érzékenységgel foglalkozunk a szülõkkel, tartalmas nevelõ-kapcsolatra törekszünk velük.

Életszemléletünk:
„Mosoly, Mese, Muzsika, Mozgás” – mindennapi jelenlétével biztosítjuk a gyermekek testi-lelki szükségleteit.

Építünk a mûvészetekben rejlõ varázslatos erõre.

Ápoljuk néphagyományainkat, tiszteljük nemzeti értékeinket.

Élménygazdag, tevékeny óvodai életet biztosítunk a gyermekek egyéni és életkori sajátosságainak figyelembe vételével, személyiségük sokoldalú fejlesztésével.
Minõségi nevelõmunkára törekszünk,replica rolex melynek középpontjában a GYERMEK áll.
 tag heuer replica watches
 www.switz-watch.me