Kezdőlap Meghírdetett állás pályázatok EU és haza forrásból megvalósuló pályázatok menubar

Pályázataink

A Nemzeti Tehetség Program keretében a Karcag és Térsége Tehetségsegítő Tanács által megvalósított projekt a „Kreativitásfejlesztés a tehetséggondozásban – hálózati együttműködés keretében” címmel

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, "A hazai és a határon túli Tehetségsegítő Tanácsok, tehetségfejlesztő szervezetek támogatására" a Karcag és Térsége Tehetségsegítő Tanács pályázatot nyújtott be NTP-HTTSZ-19-0013 azonosító számon a Nemzeti Tehetségprogram keretében, a Madarász Imre Egyesített Óvoda irányításával.

A nyertes pályázat megvalósításához nyújtott támogatás: 1.600.000 Ft.

Pályázati program célja a Karcag és Térsége Tehetségsegítő Tanács területén működő tehetséggondozói hálózat hatékony együttműködésének bővítése, a jó gyakorlatok széles körben való megismertetése, a tehetségekkel foglalkozó pedagógusok együttműködésének támogatása.

Részletes tájékoztató

Letölthető kiadványok:
"Szivárvány" zenei tehetséggondozó műhely
A természeti tehetséggondozó műhelybe járó gyermekek kreatív személyiségjegyeinek jellemzői
A térbeli - vizuális tehetség terület
A testi kineszttetikus - gyermektánc tehetség terület
Az anyanyelvi tehetséggondozó műhely kialakításának feltételei

Sajtó anyag:
Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében "Szájról -szájra, meséről - mesére…" c. pályázati projekt megvalósulása a
Madarász Imre Egyesített Óvoda Zöldfa úti óvodájában

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-19-0095 pályázati azonosító számon szereplő „Szájról -szájra, meséről - mesére…” elnevezésű nyertes pályázat 2019. október 1. és 2020. december 31. között valósult meg Madarász Imre Egyesített Óvoda Zöldfa úti óvodájában.

Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében "IDE LÁBAM EGY KIS TÁNCRA …" c. pályázati projekt megvalósulása a
Madarász Imre Egyesített Óvoda Táncsics 19. óvodájában

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-18-0091 pályázati azonosító számon szereplő „Ide lábam egy kis táncra” elnevezésű nyertes pályázat 2019. szeptember és 2020. december között valósult meg Madarász Imre Egyesített Óvoda Táncsics 19. úti óvodájában.

Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében „Kobakcsalogató” c. pályázati projekt megvalósulása a
Madarász Imre Egyesített Óvoda Takács Péter úti óvodájában

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-19-0093 pályázati azonosító számon szereplő „Kobakcsalogató” elnevezésű nyertes pályázat 2019. október 1. és 2020. december 31. között valósult meg Madarász Imre Egyesített Óvoda Takács Péter úti óvodájában.

A nyertes pályázat megvalósításához nyújtott támogatás: 800.000 Ft.

Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében „SZÍN-TE-MINDEN, SZINTE MINDEN” c. pályázati projekt megvalósulása
a Madarász Imre Egyesített Óvoda KINIZSI úti óvodájában

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvo-dai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-19-0088 pályázati azonosító számon szereplő „SZÍN-TE-MINDEN, SZINTE MINDEN” elnevezésű nyertes pályázat 2019. október és 2020. december között valósult meg a Madarász Imre Egyesített Óvoda KINIZSI úti óvodájában.

A nyertes pályázat megvalósításához nyújtott támogatás: 800.000 Ft.

Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében "Mondd meg nekem, mit dalolsz, megmondom ki vagy!" c. pályázati projekt megvalósulása
a Madarász Imre Egyesített Óvoda, Jókai úti óvodájában.

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-19-0096 pályázati azonosító számon szereplő „Mondd meg nekem, mit dalolsz, megmondom ki vagy!” elnevezésű nyertes pályázat 2019. október 1. és 2020. december 31. között valósult meg a Madarász Imre Egyesített Óvoda, Jókai úti óvodájában.

A nyertes pályázat megvalósításához nyújtott támogatás: 700.000 Ft.

Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében "Kalapok és Pántlikák" c. pályázati projekt megvalósulása a
Madarász Imre Egyesített Óvoda Csokonai úti óvodájában

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-19-0103 pályázati azonosító számon szereplő „Kalapok és Pántlikák” elnevezésű nyertes pályázat 2019. október 1. és 2020. december 31. között valósult meg a Madarász Imre Egyesített Óvoda Csokonai úti óvodájában.

A nyertes pályázat megvalósításához nyújtott támogatás: 700.000 Ft.

Megjelent újságcikk

A Nemzeti Tehetség Program keretében "Gyertek, gyertek, játszani..." c. pályázati projekt megvalósulása a
Madarász Imre Egyesített Óvoda Kuthen úti óvodájában

OnlineKornyezet

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett „A hazai és határon túlióvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” című NTP-OKTP-19-0098 pályázati azonosító számon szereplő „Gyertek, gyertek játszani…” elnevezésű nyertes pályázat 2019. október 01. és 2020. december 31. között valósult meg a Madarász Imre Óvoda Kuthen úti Óvodájában.

lábléckép